ŞALT MALZEMELER

Şalt Malzemeleri Nedir?

Şalt malzemeleri ; ayırıcılar, baralar, kesiciler, trafo ve yardımcı techizatın bir araya getirilerek, enerjinin toplanmasına veya dağıtmasına yarayan bir tesistir. Bir başka tanımla şalt malzeme: transformatörler kullanılarak gerilimin yüksek düzeyden alçak veya ters düzeye çevirildiği elektrik, iletim, üretim ve dağıtım sisteminin bir alt istasyonudur. Elektrik şalt malzemeleri genellikle  koruma ve kontrol araçları ve nahtarları ile bir veya daha fazla transformatörden oluşur. 

Büyük şalt malzemesindeki kesiciler herhangi kısa devre esnasında akımı veya şebekede meydana gelebilecek aşırı akımları kesmek için kullanılır. Ucuz Şalt Malzemeleri Özelliklerine göre çeşitlilik gösteren şalt malzemeleri kalite ve orijinalliklerine göre de fiyatında farklılık görülmektedir.  Ucuz ve orijinal olmayan şalt malzemeler güvenliğiniz açısından tehlike oluşturabilir bu yüzden Tse`li şalt malzemeleri orijinal ve yetkili devlet tarafından onaylanmış olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Şalt Malzeme, transfotmatörler vasıtası ile yüksek gerlimin alçak veya ters düzeye indirgendiği elektrik, iletim, üretim ve dağıtım sisteminin alt istasyonu diyebiliriz. Şalt Malzeme: Elektrik Şalt malzemeleri koruma, kontrol araçları ve kontrol anahtarları ve bir veya daha fazla transformatörden oluşur.  Şalt malzemeleri kalite ve orijinal olup olmasına göre fiyatları farklılık göstermektedir. Sitemizde bulunan ürünler TSE şartlarına uygun üretilen ürünlerden oluşmaktadır.

Şalt malzeme çeşitlerini ve araçlarını ana başlıkları ile aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Üst yapı elektrik tesisat Kangal Borular kendi imalatımızdır.


Loading...
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik
Beha Elektrik

Fiyat listesini almak için kataloğun üzerine tıklayınız.

Loading...
Ürün fiyatları üzeriden %38 iskontolu
Ürün fiyatları üzeriden %40 iskontolu
Ürün fiyatları üzeriden %47 iskontolu
Ürün fiyatları üzeriden %50 iskontolu
Ürün fiyatları üzeriden %58 iskontolu
Fiyat Sorunuz